SU7VC-05011
KEMETKEMET
SU7VC-05011 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SU7VC-05011
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CMC 1.1MH 500MA 2LN TH
Ngā Rauemi: SU7VC-05011.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SU7VC-05011
Tau Wae SU7VC-05011 Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CMC 1.1MH 500MA 2LN TH Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 214845 pcs Pepa Raraunga SU7VC-05011.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC - Whakaaetanga Ngaohiko - AC 125V
Rahi / Rahi 0.591" L x 0.394" W (15.00mm x 10.00mm) Raupapa SU
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Vertical, 4 PC Pin Ētahi Ingoa 399-10701
Tae Mahi -25°C ~ 120°C Tuhinga o mua 2
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 24 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Inductance @ Frequency 1.1mH @ 1kHz Teitei (Max) 0.335" (8.50mm)
Pepa Tae Power Line Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito 1.1mH @ 1kHz 2 Line Common Mode Choke Through Hole 500mA DCR 840 mOhm DC Resistance (DCR) (Max) 840 mOhm
Whakatauranga onamata (Max) 500mA Whakaaetanga -