SSRH7HS-M03925
KEMETKEMET
SSRH7HS-M03925 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SSRH7HS-M03925
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CMC 92.5MH 300MA 2LN TH
Ngā Rauemi: 1.SSRH7HS-M03925.pdf2.SSRH7HS-M03925.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SSRH7HS-M03925
Tau Wae SSRH7HS-M03925 Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CMC 92.5MH 300MA 2LN TH Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 75887 pcs Pepa Raraunga 1.SSRH7HS-M03925.pdf2.SSRH7HS-M03925.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC - Whakaaetanga Ngaohiko - AC 250V
Rahi / Rahi 0.709" L x 0.571" W (18.00mm x 14.50mm) Raupapa SSRH7H-M
Ratonga - Paa / Case Vertical, 4 PC Pin
Ētahi Ingoa 399-17053
UALSH7SM039250
Tae Mahi -25°C ~ 120°C
Tuhinga o mua 2 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Inductance @ Frequency 92.5mH @ 10kHz
Teitei (Max) 0.472" (12.00mm) Pepa Tae -
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito 92.5mH @ 10kHz 2 Line Common Mode Choke Through Hole 300mA DCR 3.18 Ohm
DC Resistance (DCR) (Max) 3.18 Ohm Whakatauranga onamata (Max) 300mA