SSRH7H-M05408
KEMETKEMET
SSRH7H-M05408 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SSRH7H-M05408
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CMC 40.8MH 500MA 2LN TH
Ngā Rauemi: 1.SSRH7H-M05408.pdf2.SSRH7H-M05408.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SSRH7H-M05408
Tau Wae SSRH7H-M05408 Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CMC 40.8MH 500MA 2LN TH Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 85987 pcs Pepa Raraunga 1.SSRH7H-M05408.pdf2.SSRH7H-M05408.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC - Whakaaetanga Ngaohiko - AC 250V
Rahi / Rahi 0.709" L x 0.571" W (18.00mm x 14.50mm) Raupapa SSRH7H-M
Ratonga - Paa / Case Vertical, 4 PC Pin
Ētahi Ingoa 399-17043
UALSH7M0540800
Tae Mahi -25°C ~ 120°C
Tuhinga o mua 2 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Inductance @ Frequency 40.8mH @ 10kHz
Teitei (Max) 0.472" (12.00mm) Pepa Tae -
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito 40.8mH @ 10kHz 2 Line Common Mode Choke Through Hole 500mA DCR 1.36 Ohm
DC Resistance (DCR) (Max) 1.36 Ohm Whakatauranga onamata (Max) 500mA