SSHB21H-08262
KEMETKEMET
SSHB21H-08262 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SSHB21H-08262
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CMC 26.2MH 800MA 2LN TH
Ngā Rauemi: 1.SSHB21H-08262.pdf2.SSHB21H-08262.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SSHB21H-08262
Tau Wae SSHB21H-08262 Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CMC 26.2MH 800MA 2LN TH Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 63389 pcs Pepa Raraunga 1.SSHB21H-08262.pdf2.SSHB21H-08262.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC - Whakaaetanga Ngaohiko - AC 250V
Rahi / Rahi 1.024" L x 0.906" W (26.00mm x 23.00mm) Raupapa SSHB21H
Ratonga - Paa / Case Vertical, 4 PC Pin
Ētahi Ingoa 399-17114 Tae Mahi -25°C ~ 120°C
Tuhinga o mua 2 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Inductance @ Frequency 26.2mH @ 10kHz
Teitei (Max) 0.610" (15.50mm) Pepa Tae -
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito 26.2mH @ 10kHz 2 Line Common Mode Choke Through Hole 800mA DCR 880 mOhm
DC Resistance (DCR) (Max) 880 mOhm Whakatauranga onamata (Max) 800mA