SSHB10H-11054
KEMETKEMET
SSHB10H-11054 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SSHB10H-11054
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CMC 5.4MH 1.1A 2LN TH
Ngā Rauemi: 1.SSHB10H-11054.pdf2.SSHB10H-11054.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SSHB10H-11054
Tau Wae SSHB10H-11054 Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CMC 5.4MH 1.1A 2LN TH Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 93284 pcs Pepa Raraunga 1.SSHB10H-11054.pdf2.SSHB10H-11054.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC - Whakaaetanga Ngaohiko - AC 250V
Rahi / Rahi 0.866" L x 0.669" W (22.00mm x 17.00mm) Raupapa SSHB10H
Ratonga - Paa / Case Vertical, 4 PC Pin
Ētahi Ingoa 399-17071 Tae Mahi -25°C ~ 120°C
Tuhinga o mua 2 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Inductance @ Frequency 5.4mH @ 10kHz
Teitei (Max) 0.610" (15.50mm) Pepa Tae -
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito 5.4mH @ 10kHz 2 Line Common Mode Choke Through Hole 1.1A DCR 390 mOhm
DC Resistance (DCR) (Max) 390 mOhm Whakatauranga onamata (Max) 1.1A