SS35V-35047
KEMETKEMET
SS35V-35047 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SS35V-35047
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CMC 4.7MH 3.5A 2LN TH
Ngā Rauemi: SS35V-35047.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SS35V-35047
Tau Wae SS35V-35047 Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CMC 4.7MH 3.5A 2LN TH Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 83709 pcs Pepa Raraunga SS35V-35047.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC - Whakaaetanga Ngaohiko - AC 250V
Rahi / Rahi 1.457" L x 1.043" W (37.00mm x 26.50mm) Raupapa SS
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Vertical, 6 PC Pin Ētahi Ingoa 399-10697
Tae Mahi -25°C ~ 120°C Tuhinga o mua 2
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 24 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Inductance @ Frequency 4.7mH @ 1kHz Teitei (Max) 1.614" (41.00mm)
Pepa Tae Power Line Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito 4.7mH @ 1kHz 2 Line Common Mode Choke Through Hole 3.5A DCR 100 mOhm DC Resistance (DCR) (Max) 100 mOhm
Whakatauranga onamata (Max) 3.5A Whakaaetanga -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
SS35HR7G
SS35HR7G
Kaihanga: TSC (Taiwan Semiconductor)
Whakaahuatanga: DIODE GEN PURP 50V 3A DO214AB
I roto i te taonga: 352032 pcs
Tikiake: SS35HR7G.pdf
RFQ
SS36 V6G
SS36 V6G
Whakaahuatanga: DIODE SCHOTTKY 3A 60V DO-214AB
I roto i te taonga: 463441 pcs
Tikiake: SS36 V6G.pdf
RFQ
SS36 R7G
SS36 R7G
Whakaahuatanga: DIODE SCHOTTKY 60V 3A DO214AB
Tikiake: SS36 R7G.pdf
SS35V-45022
SS35V-45022
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CMC 2.2MH 4.5A 2LN TH
Tikiake: SS35V-45022.pdf
SS35HE3_A/H
SS35HE3_A/H
Kaihanga: Electro-Films (EFI) / Vishay
Whakaahuatanga: DIODE SCHOTTKY 50V 3A DO214AB
Tikiake: SS35HE3_A/H.pdf
SS36 M6G
SS36 M6G
Whakaahuatanga: DIODE GEN PURP 60V 3A DO214AB
Tikiake: SS36 M6G.pdf
SS36
SS36
Kaihanga: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga: DIODE SCHOTTKY 60V 3A SMC