SS35H-35047
KEMETKEMET
SS35H-35047 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SS35H-35047
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CMC 4.7MH 3.5A 2LN TH
Ngā Rauemi: SS35H-35047.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
150 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SS35H-35047
Tau Wae SS35H-35047 Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CMC 4.7MH 3.5A 2LN TH Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 67920 pcs Pepa Raraunga SS35H-35047.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC - Whakaaetanga Ngaohiko - AC 250V
Rahi / Rahi 1.457" L x 1.378" W (37.00mm x 35.00mm) Raupapa SS
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Vertical, 4 PC Pin Ētahi Ingoa 399-10694
Tae Mahi -25°C ~ 120°C Tuhinga o mua 2
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 54 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Inductance @ Frequency 4.7mH @ 1kHz Teitei (Max) 1.181" (30.00mm)
Pepa Tae Power Line Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito 4.7mH @ 1kHz 2 Line Common Mode Choke Through Hole 3.5A DCR 100 mOhm DC Resistance (DCR) (Max) 100 mOhm
Whakatauranga onamata (Max) 3.5A Whakaaetanga -