SS21V-070179
KEMETKEMET
SS21V-070179 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SS21V-070179
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CMC 17.9MH 700MA 2LN TH
Ngā Rauemi: SS21V-070179.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
600 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SS21V-070179
Tau Wae SS21V-070179 Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CMC 17.9MH 700MA 2LN TH Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 71224 pcs Pepa Raraunga SS21V-070179.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC - Whakaaetanga Ngaohiko - AC 250V
Rahi / Rahi 0.807" L x 0.650" W (20.50mm x 16.50mm) Raupapa SS
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Vertical, 4 PC Pin Ētahi Ingoa 399-10565
Tae Mahi -25°C ~ 120°C Tuhinga o mua 2
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 54 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Inductance @ Frequency 17.9mH @ 1kHz Teitei (Max) 1.004" (25.50mm)
Pepa Tae Power Line Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito 17.9mH @ 1kHz 2 Line Common Mode Choke Through Hole 700mA DCR 1.1 Ohm DC Resistance (DCR) (Max) 1.1 Ohm
Whakatauranga onamata (Max) 700mA Whakaaetanga -