SC-10-20JH
KEMETKEMET
SC-10-20JH Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SC-10-20JH
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua COMMON MODE CHOKE 2MH 10A 2LN TH
Ngā Rauemi: SC-10-20JH.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SC-10-20JH
Tau Wae SC-10-20JH Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga COMMON MODE CHOKE 2MH 10A 2LN TH Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 51270 pcs Pepa Raraunga SC-10-20JH.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 250V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 250V
Rahi / Rahi 1.654" Dia (42.00mm) Raupapa SC
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Horizontal, 4 PC Pin Ētahi Ingoa 399-10660
Tae Mahi -25°C ~ 105°C Tuhinga o mua 2
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 24 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Inductance @ Frequency 2mH @ 100kHz Teitei (Max) 1.614" (41.00mm)
Pepa Tae Power Line Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito 2mH @ 100kHz 2 Line Common Mode Choke Through Hole 10A DCR 22 mOhm DC Resistance (DCR) (Max) 22 mOhm
Whakatauranga onamata (Max) 10A Whakaaetanga -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
SC-12101
SC-12101
Kaihanga: Bud Industries, Inc.
Whakaahuatanga: BOX ALUM BLK/WHT 10"L X 11.93"W
I roto i te taonga: 1729 pcs
Tikiake: SC-12101.pdf
RFQ
SC-10-10J
SC-10-10J
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: COMMON MODE CHOKE 1MH 10A 2LN TH
I roto i te taonga: 69010 pcs
Tikiake: SC-10-10J.pdf
RFQ
SC-10-D050
SC-10-D050
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CMC 50UH 10A 2LN TH
Tikiake: SC-10-D050.pdf
SC-1/2
SC-1/2
Kaihanga: Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga: FUSE CERAMIC 500MA 600VAC 170VDC
Tikiake: SC-1/2.pdf
SC-10
SC-10
Kaihanga: Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga: FUSE CERAMIC 10A 600VAC 170VDC
Tikiake: SC-10.pdf
SC-12-T
SC-12-T
Kaihanga: Carlo Gavazzi
Whakaahuatanga: SENSOR CAP M12 TEFLON SHIELDED
Tikiake:
Kaihanga: Bud Industries, Inc.
Whakaahuatanga: BOX ALUM BLACK/WHT 5"L X 4.93"W
Tikiake: SC-12100.pdf
Whakaahuatanga: COMMON MODE CHOKE 2MH 10A 2LN TH
Tikiake: SC-10-20J.pdf
Whakaahuatanga: COMMON MODE CHOKE 3MH 10A 2LN TH
Whakaahuatanga: FUSE CERAMIC 12A 600VAC 170VDC
Tikiake: SC-12.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel