SC-02-300JV
KEMETKEMET
SC-02-300JV Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SC-02-300JV
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua COMMON MODE CHOKE 44MH 2A 2LN TH
Ngā Rauemi: SC-02-300JV.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SC-02-300JV
Tau Wae SC-02-300JV Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga COMMON MODE CHOKE 44MH 2A 2LN TH Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 66600 pcs Pepa Raraunga SC-02-300JV.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 250V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 250V
Rahi / Rahi 1.378" Dia x 0.984" W (35.00mm x 25.00mm) Raupapa SC
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Vertical, 4 PC Pin Ētahi Ingoa 399-10666
Tae Mahi - Tuhinga o mua 2
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 24 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Inductance @ Frequency 44mH @ 16kHz Teitei (Max) 1.575" (40.00mm)
Pepa Tae Power Line Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito 44mH @ 16kHz 2 Line Common Mode Choke Through Hole 2A DCR 300 mOhm DC Resistance (DCR) (Max) 300 mOhm
Whakatauranga onamata (Max) 2A Whakaaetanga -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
SC-02-20GJ
SC-02-20GJ
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: COMMON MODE CHOKE 2MH 2A 2LN TH
I roto i te taonga: 71069 pcs
Tikiake: SC-02-20GJ.pdf
RFQ
SC-02-300
SC-02-300
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: COMMON MODE CHOKE 3MH 2A 2LN TH
I roto i te taonga: 58141 pcs
Tikiake: SC-02-300.pdf
RFQ
Whakaahuatanga: COMMON MODE CHOKE 5MH 2A 2LN TH
Tikiake: SC-02-500.pdf
Tikiake: SC-02-30GJ.pdf
SC-02-30G
SC-02-30G
Tikiake: SC-02-30G.pdf
SC-02-50J
SC-02-50J
Tikiake: SC-02-50J.pdf
Whakaahuatanga: COMMON MODE CHOKE 8MH 2A 2LN TH
SC-02-20JS
SC-02-20JS
Whakaahuatanga: COMMON MODE CHOKE 1MH 2A 2LN TH
Tikiake: SC-02-20JS.pdf
Tikiake: SC-02-20G.pdf
Tikiake: SC-02-30J.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel