SBCP-80HY331H
KEMETKEMET
SBCP-80HY331H Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SBCP-80HY331H
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua FIXED IND 330UH 700MA 750 MOHM
Ngā Rauemi: 1.SBCP-80HY331H.pdf2.SBCP-80HY331H.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SBCP-80HY331H
Tau Wae SBCP-80HY331H Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga FIXED IND 330UH 700MA 750 MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 92634 pcs Pepa Raraunga 1.SBCP-80HY331H.pdf2.SBCP-80HY331H.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±10%
Rahi / Rahi 0.374" Dia (9.50mm) Te whakangungu Unshielded
Raupapa SBCP Ratonga -
Q @ Freq - Packaging Tape & Reel (TR)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 10kHz
Inangarangi 330µH Teitei - Tae (Max) 0.433" (11.00mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro - Whakaahuatanga Taipitopito 330µH Unshielded Wirewound Inductor 700mA 750 mOhm Max Radial, Vertical Cylinder
DC Resistance (DCR) 750 mOhm Max Whakatauranga onamata 700mA
I teie nei - Maama 850mA