SBCP-14HY331B
KEMETKEMET
SBCP-14HY331B Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SBCP-14HY331B
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua FIXED IND 330UH 950MA 380 MOHM
Ngā Rauemi: 1.SBCP-14HY331B.pdf2.SBCP-14HY331B.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SBCP-14HY331B
Tau Wae SBCP-14HY331B Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga FIXED IND 330UH 950MA 380 MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 82230 pcs Pepa Raraunga 1.SBCP-14HY331B.pdf2.SBCP-14HY331B.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±10%
Rahi / Rahi 0.472" Dia (12.00mm) Te whakangungu Unshielded
Raupapa SBCP Ratonga -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 10kHz
Inangarangi 330µH Teitei - Tae (Max) 0.591" (15.00mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro - Whakaahuatanga Taipitopito 330µH Unshielded Wirewound Inductor 950mA 380 mOhm Max Radial, Vertical Cylinder
DC Resistance (DCR) 380 mOhm Max Whakatauranga onamata 950mA
I teie nei - Maama 1.84A