SBC7-101-192
KEMETKEMET
SBC7-101-192 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SBC7-101-192
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua FIXED IND 100UH 1.9A 120 MOHM TH
Ngā Rauemi: SBC7-101-192.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SBC7-101-192
Tau Wae SBC7-101-192 Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga FIXED IND 100UH 1.9A 120 MOHM TH Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 66811 pcs Pepa Raraunga SBC7-101-192.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±10%
Rahi / Rahi 0.591" Dia (15.00mm) Te whakangungu Unshielded
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 10kHz
Inangarangi 100µH Teitei - Tae (Max) 0.748" (19.00mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro - Whakaahuatanga Taipitopito 100µH Unshielded Wirewound Inductor 1.9A 120 mOhm Max Radial, Vertical Cylinder
DC Resistance (DCR) 120 mOhm Max Whakatauranga onamata 1.9A
I teie nei - Maama 3.6A