SBC6-101-172
KEMETKEMET
SBC6-101-172 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SBC6-101-172
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua FIXED IND 100UH 1.7A 130 MOHM TH
Ngā Rauemi: SBC6-101-172.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1600 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SBC6-101-172
Tau Wae SBC6-101-172 Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga FIXED IND 100UH 1.7A 130 MOHM TH Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 79381 pcs Pepa Raraunga SBC6-101-172.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±10%
Rahi / Rahi 0.472" Dia (12.00mm) Te whakangungu Unshielded
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 10kHz
Inangarangi 100µH Teitei - Tae (Max) 0.591" (15.00mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro - Whakaahuatanga Taipitopito 100µH Unshielded Wirewound Inductor 1.7A 130 mOhm Max Radial, Vertical Cylinder
DC Resistance (DCR) 130 mOhm Max Whakatauranga onamata 1.7A
I teie nei - Maama 3.5A