SBC3-331-551
KEMETKEMET
SBC3-331-551 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SBC3-331-551
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua FIXED IND 330UH 550MA 720 MOHM
Ngā Rauemi: SBC3-331-551.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SBC3-331-551
Tau Wae SBC3-331-551 Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga FIXED IND 330UH 550MA 720 MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 101879 pcs Pepa Raraunga SBC3-331-551.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±10%
Rahi / Rahi 0.354" Dia (9.00mm) Te whakangungu Unshielded
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 10kHz
Inangarangi 330µH Teitei - Tae (Max) 0.453" (11.50mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro - Whakaahuatanga Taipitopito 330µH Unshielded Wirewound Inductor 550mA 720 mOhm Max Radial, Vertical Cylinder
DC Resistance (DCR) 720 mOhm Max Whakatauranga onamata 550mA
I teie nei - Maama 530mA
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
SBC3-100-362
SBC3-100-362
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: FIXED IND 10UH 3.6A 30 MOHM TH
I roto i te taonga: 140707 pcs
Tikiake: SBC3-100-362.pdf
RFQ
SBC3/0-Q
SBC3/0-Q
Kaihanga: Panduit
Whakaahuatanga: CBL CLAMP GROUNDING COPPER
I roto i te taonga: 3323 pcs
Tikiake: SBC3/0-Q.pdf
RFQ
SBC2R47K
SBC2R47K
Kaihanga: AMP Connectors / TE Connectivity
Whakaahuatanga: RES 0.47 OHM 4W 10% AXIAL
Tikiake: SBC2R47K.pdf
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: FIXED IND 47UH 1.4A 120 MOHM TH