R82EC4100Z370J
KEMETKEMET
R82EC4100Z370J Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: R82EC4100Z370J
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP FILM 1UF 5% 100VDC RADIAL
Ngā Rauemi: R82EC4100Z370J.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o R82EC4100Z370J
Tau Wae R82EC4100Z370J Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP FILM 1UF 5% 100VDC RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 248276 pcs Pepa Raraunga R82EC4100Z370J.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 100V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 63V
Te manawanui ±5% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 0.283" L x 0.236" W (7.20mm x 6.00mm) Raupapa R82
Ratonga AEC-Q200 Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa 399-9700
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 20 Weeks
Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.433" (11.00mm) Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked Whakaahuatanga Taipitopito 1µF Film Capacitor 63V 100V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked Radial
Te kaha 1µF Nga tono Automotive