R82EC3100Z370K
KEMETKEMET
KEMET
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: R82EC3100Z370K
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP FILM 0.1UF 10% 100VDC RADIAL
Ngā Rauemi: 1.R82EC3100Z370K.pdf2.R82EC3100Z370K.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o R82EC3100Z370K
Tau Wae R82EC3100Z370K Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP FILM 0.1UF 10% 100VDC RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 952188 pcs Pepa Raraunga 1.R82EC3100Z370K.pdf2.R82EC3100Z370K.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 100V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 63V
Te manawanui ±10% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 0.283" L x 0.098" W (7.20mm x 2.50mm) Raupapa R82
Ratonga AEC-Q200 Packaging -
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa 399-18618
82EC3100Z370K
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.260" (6.60mm) Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked Whakaahuatanga Taipitopito 0.1µF Film Capacitor 63V 100V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked Radial
Te kaha 0.1µF Nga tono Automotive