R82CC4470AA30J
KEMETKEMET
R82CC4470AA30J Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: R82CC4470AA30J
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP FILM 4.7UF 5% 50VDC RADIAL
Ngā Rauemi: R82CC4470AA30J.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o R82CC4470AA30J
Tau Wae R82CC4470AA30J Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP FILM 4.7UF 5% 50VDC RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 61616 pcs Pepa Raraunga R82CC4470AA30J.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 50V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 30V
Te manawanui ±5% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 0.283" L x 0.283" W (7.20mm x 7.20mm) Raupapa R82
Ratonga AEC-Q200 Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa 399-6028
82CC4470AA30J
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 20 Weeks
Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.516" (13.10mm) Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized Whakaahuatanga Taipitopito 4.7µF Film Capacitor 30V 50V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized Radial
Te kaha 4.7µF Nga tono Automotive