R76QW41004030J
KEMETKEMET
R76QW41004030J Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: R76QW41004030J
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP FILM 1UF 5% 1KVDC RADIAL
Ngā Rauemi: R76QW41004030J.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
84 pcs
168 pcs
504 pcs
1008 pcs
2520 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o R76QW41004030J
Tau Wae R76QW41004030J Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP FILM 1UF 5% 1KVDC RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 28341 pcs Pepa Raraunga R76QW41004030J.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 1000V (1kV) Whakaaetanga Ngaohiko - AC 600V
Te manawanui ±5% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 1.634" L x 0.787" W (41.50mm x 20.00mm) Raupapa R76
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa 399-12847
76QW41004030J
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 54 Weeks
Te Whakahaere Arataki 1.476" (37.50mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 1.579" (40.10mm) Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric Polypropylene (PP), Metallized Whakaahuatanga Taipitopito 1µF Film Capacitor 600V 1000V (1kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial
Te kaha 1µF Nga tono High Frequency, Switching; High Pulse, DV/DT