R76MR41004040J
KEMETKEMET
R76MR41004040J Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: R76MR41004040J
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP FILM 1UF 5% 400VDC RADIAL
Ngā Rauemi: R76MR41004040J.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
288 pcs
576 pcs
1152 pcs
2592 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o R76MR41004040J
Tau Wae R76MR41004040J Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP FILM 1UF 5% 400VDC RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 64362 pcs Pepa Raraunga R76MR41004040J.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 400V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 250V
Te manawanui ±5% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 1.260" L x 0.512" W (32.00mm x 13.00mm) Raupapa R76
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa 399-12838
76MR41004040J
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 33 Weeks
Te Whakahaere Arataki 1.083" (27.50mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.870" (22.10mm) Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric Polypropylene (PP), Metallized Whakaahuatanga Taipitopito 1µF Film Capacitor 250V 400V Polypropylene (PP), Metallized Radial
Te kaha 1µF Nga tono High Frequency, Switching; High Pulse, DV/DT