R75UI21004030J
KEMETKEMET
R75UI21004030J Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: R75UI21004030J
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP FILM 10000PF 5% 2KVDC RADIAL
Ngā Rauemi: R75UI21004030J.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o R75UI21004030J
Tau Wae R75UI21004030J Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP FILM 10000PF 5% 2KVDC RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 276361 pcs Pepa Raraunga R75UI21004030J.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 2000V (2kV) Whakaaetanga Ngaohiko - AC 700V
Te manawanui ±5% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 0.709" L x 0.295" W (18.00mm x 7.50mm) Raupapa R75
Ratonga AEC-Q200 Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa 399-12582
75UI21004030J
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 25 Weeks
Te Whakahaere Arataki 0.591" (15.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.535" (13.60mm) Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric Polypropylene (PP), Metallized Whakaahuatanga Taipitopito 10000pF Film Capacitor 700V 2000V (2kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial
Te kaha 10000pF Nga tono Automotive; High Frequency, Switching; High Pulse, DV/DT