R75PR42204030J
KEMETKEMET
R75PR42204030J Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: R75PR42204030J
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP FILM 2.2UF 5% 630VDC RADIAL
Ngā Rauemi: R75PR42204030J.pdf
10 pcs
128 pcs
512 pcs
1024 pcs
2560 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o R75PR42204030J
Tau Wae R75PR42204030J Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP FILM 2.2UF 5% 630VDC RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 67633 pcs Pepa Raraunga R75PR42204030J.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 630V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 250V
Te manawanui ±5% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 1.260" L x 0.709" W (32.00mm x 18.00mm) Raupapa R75
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa 399-12831
75PR42204030J
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 25 Weeks
Te Whakahaere Arataki 1.083" (27.50mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 1.303" (33.10mm) Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric Polypropylene (PP), Metallized Whakaahuatanga Taipitopito 2.2µF Film Capacitor 250V 630V Polypropylene (PP), Metallized Radial
Te kaha 2.2µF Nga tono High Frequency, Switching; High Pulse, DV/DT