R75PI3100ZA40K
KEMETKEMET
R75PI3100ZA40K Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: R75PI3100ZA40K
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP FILM 0.1UF 10% 630VDC RADIAL
Ngā Rauemi: R75PI3100ZA40K.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o R75PI3100ZA40K
Tau Wae R75PI3100ZA40K Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP FILM 0.1UF 10% 630VDC RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 228399 pcs Pepa Raraunga R75PI3100ZA40K.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 630V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 250V
Te manawanui ±10% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 0.709" L x 0.295" W (18.00mm x 7.50mm) Raupapa R75
Ratonga AEC-Q200 Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa 399-11857
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 30 Weeks
Te Whakahaere Arataki 0.591" (15.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.535" (13.60mm) Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric Polypropylene (PP), Metallized Whakaahuatanga Taipitopito 0.1µF Film Capacitor 250V 630V Polypropylene (PP), Metallized Radial
Te kaha 0.1µF Nga tono Automotive; High Frequency, Switching; High Pulse, DV/DT