R75MN41504030J
KEMETKEMET
KEMET
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: R75MN41504030J
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP FILM 1.5UF 5% 400VDC T/H
Ngā Rauemi: 1.R75MN41504030J.pdf2.R75MN41504030J.pdf
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o R75MN41504030J
Tau Wae R75MN41504030J Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP FILM 1.5UF 5% 400VDC T/H Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 95586 pcs Pepa Raraunga 1.R75MN41504030J.pdf2.R75MN41504030J.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 400V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 220V
Te manawanui ±5% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 1.043" L x 0.512" W (26.50mm x 13.00mm) Raupapa R75
Ratonga AEC-Q200 Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa 399-18301
75MN41504030J
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Te Tae Kaituku Taeke 22 Weeks
Te Whakahaere Arataki 0.886" (22.50mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.870" (22.10mm) Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric Polypropylene (PP), Metallized Whakaahuatanga Taipitopito 1.5µF Film Capacitor 220V 400V Polypropylene (PP), Metallized Radial
Te kaha 1.5µF Nga tono Automotive; High Frequency, Switching; High Pulse, DV/DT