R75IR43304040J
KEMETKEMET
KEMET
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: R75IR43304040J
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP FILM 3.3UF 5% 250VDC T/H
Ngā Rauemi: 1.R75IR43304040J.pdf2.R75IR43304040J.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o R75IR43304040J
Tau Wae R75IR43304040J Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP FILM 3.3UF 5% 250VDC T/H Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 96160 pcs Pepa Raraunga 1.R75IR43304040J.pdf2.R75IR43304040J.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 250V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 160V
Te manawanui ±5% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 1.260" L x 0.512" W (32.00mm x 13.00mm) Raupapa R75
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa 399-18295
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Te Whakahaere Arataki 1.083" (27.50mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.870" (22.10mm) Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric Polypropylene (PP), Metallized Whakaahuatanga Taipitopito 3.3µF Film Capacitor 160V 250V Polypropylene (PP), Metallized Radial
Te kaha 3.3µF Nga tono High Frequency, Switching; High Pulse, DV/DT