R73UI0150SE03J
KEMETKEMET
R73UI0150SE03J Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: R73UI0150SE03J
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP FILM 150PF 5% 2KVDC RADIAL
Ngā Rauemi: R73UI0150SE03J.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o R73UI0150SE03J
Tau Wae R73UI0150SE03J Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP FILM 150PF 5% 2KVDC RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 238416 pcs Pepa Raraunga R73UI0150SE03J.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 2000V (2kV) Whakaaetanga Ngaohiko - AC 500V
Te manawanui ±5% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 0.709" L x 0.197" W (18.00mm x 5.00mm) Raupapa R73
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa 399-7651
73UI0150SE03J
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 25 Weeks
Te Whakahaere Arataki 0.591" (15.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.433" (11.00mm) Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric Polypropylene (PP), Metallized Whakaahuatanga Taipitopito 150pF Film Capacitor 500V 2000V (2kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial
Te kaha 150pF Nga tono DC Link, DC Filtering; High Frequency, Switching; High Pulse, DV/DT