R71PN41004030K
KEMETKEMET
R71PN41004030K Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: R71PN41004030K
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP FILM 1UF 10% 630VDC RADIAL
Ngā Rauemi: R71PN41004030K.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o R71PN41004030K
Tau Wae R71PN41004030K Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP FILM 1UF 10% 630VDC RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 158456 pcs Pepa Raraunga R71PN41004030K.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 630V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 275V
Te manawanui ±10% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 1.043" L x 0.433" W (26.50mm x 11.00mm) Raupapa R71
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa 399-12746
71PN41004030K
Tae Mahi -40°C ~ 110°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 26 Weeks
Te Whakahaere Arataki 0.886" (22.50mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.791" (20.10mm) Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric Polypropylene (PP), Metallized Whakaahuatanga Taipitopito 1µF Film Capacitor 275V 630V Polypropylene (PP), Metallized Radial
Te kaha 1µF Nga tono High Frequency, Switching; High Pulse, DV/DT; Power Factor Correction (PFC)