R66PD1220Z310K
KEMETKEMET
KEMET
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: R66PD1220Z310K
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP FILM 2200PF 10% 630VDC RAD
Ngā Rauemi: 1.R66PD1220Z310K.pdf2.R66PD1220Z310K.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o R66PD1220Z310K
Tau Wae R66PD1220Z310K Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP FILM 2200PF 10% 630VDC RAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 380958 pcs Pepa Raraunga 1.R66PD1220Z310K.pdf2.R66PD1220Z310K.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 630V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 220V
Te manawanui ±10% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 0.394" L x 0.118" W (10.00mm x 3.00mm) Raupapa R66
Ratonga AEC-Q200 Packaging -
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa 399-18591
66PD1220Z310K
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Te Whakahaere Arataki 0.295" (7.50mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.319" (8.10mm) Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized Whakaahuatanga Taipitopito 2200pF Film Capacitor 220V 630V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized Radial
Te kaha 2200pF Nga tono Automotive