R60IN41004030K
KEMETKEMET
KEMET
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: R60IN41004030K
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP FILM 1UF 10% 250VDC RADIAL
Ngā Rauemi: 1.R60IN41004030K.pdf2.R60IN41004030K.pdf
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o R60IN41004030K
Tau Wae R60IN41004030K Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP FILM 1UF 10% 250VDC RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 220692 pcs Pepa Raraunga 1.R60IN41004030K.pdf2.R60IN41004030K.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 250V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 160V
Te manawanui ±10% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 1.043" L x 0.236" W (26.50mm x 6.00mm) Raupapa R60
Ratonga AEC-Q200 Packaging -
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa 399-18621
60IN41004030K
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Te Whakahaere Arataki 0.886" (22.50mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.594" (15.10mm) Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized Whakaahuatanga Taipitopito 1µF Film Capacitor 160V 250V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized Radial
Te kaha 1µF Nga tono Automotive