R60EW61005000K
KEMETKEMET
R60EW61005000K Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: R60EW61005000K
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP FILM 100UF 10% 100VDC RADIAL
Ngā Rauemi: R60EW61005000K.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o R60EW61005000K
Tau Wae R60EW61005000K Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP FILM 100UF 10% 100VDC RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 10683 pcs Pepa Raraunga R60EW61005000K.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 100V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 63V
Te manawanui ±10% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 1.634" L x 0.787" W (41.50mm x 20.00mm) Raupapa R60
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa 399-13010
60EW6100(1)00(2)
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 25 Weeks
Te Whakahaere Arataki 1.476" (37.50mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 1.614" (41.00mm) Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized Whakaahuatanga Taipitopito 100µF Film Capacitor 63V 100V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized Radial
Te kaha 100µF Nga tono General Purpose