R60DN51004030K
KEMETKEMET
KEMET
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: R60DN51004030K
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP FILM 10UF 10% 63VDC RADIAL
Ngā Rauemi: 1.R60DN51004030K.pdf2.R60DN51004030K.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o R60DN51004030K
Tau Wae R60DN51004030K Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP FILM 10UF 10% 63VDC RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 93662 pcs Pepa Raraunga 1.R60DN51004030K.pdf2.R60DN51004030K.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 63V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 40V
Te manawanui ±10% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 1.043" L x 0.335" W (26.50mm x 8.50mm) Raupapa R60
Ratonga AEC-Q200 Packaging -
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa 399-18600
60DN51004030K
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Te Whakahaere Arataki 0.886" (22.50mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.673" (17.10mm) Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized Whakaahuatanga Taipitopito 10µF Film Capacitor 40V 63V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized Radial
Te kaha 10µF Nga tono Automotive