R49AI31500001M
KEMETKEMET
R49AI31500001M Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: R49AI31500001M
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP FILM 0.15UF 20% 800VDC RAD
Ngā Rauemi: R49AI31500001M.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o R49AI31500001M
Tau Wae R49AI31500001M Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP FILM 0.15UF 20% 800VDC RAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 310202 pcs Pepa Raraunga R49AI31500001M.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 800V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 310V
Te manawanui ±20% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 0.709" L x 0.394" W (18.00mm x 10.00mm) Raupapa R49
Ratonga X1 Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa 399-6818
Tae Mahi -40°C ~ 110°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 20 Weeks
Te Whakahaere Arataki 0.591" (15.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.630" (16.00mm) Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric Polypropylene (PP), Metallized Whakaahuatanga Taipitopito 0.15µF Film Capacitor 310V 800V Polypropylene (PP), Metallized Radial
Te kaha 0.15µF Nga tono EMI, RFI Suppression