R46KR422045M2M
KEMETKEMET
R46KR422045M2M Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: R46KR422045M2M
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP FILM 2.2UF 20% 560VDC RADIAL
Ngā Rauemi: R46KR422045M2M.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o R46KR422045M2M
Tau Wae R46KR422045M2M Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP FILM 2.2UF 20% 560VDC RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 69446 pcs Pepa Raraunga R46KR422045M2M.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 560V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 275V
Te manawanui ±20% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 1.260" L x 0.512" W (32.00mm x 13.00mm) Raupapa R46
Ratonga X2 Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa 399-11842
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Te Whakahaere Arataki 1.083" (27.50mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.988" (25.10mm) Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric Polypropylene (PP), Metallized Whakaahuatanga Taipitopito 2.2µF Film Capacitor 275V 560V Polypropylene (PP), Metallized Radial
Te kaha 2.2µF Nga tono EMI, RFI Suppression