R46KN410000N2M
KEMETKEMET
R46KN410000N2M Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: R46KN410000N2M
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP FILM 1UF 20% 560VDC RADIAL
Ngā Rauemi: R46KN410000N2M.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o R46KN410000N2M
Tau Wae R46KN410000N2M Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP FILM 1UF 20% 560VDC RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 218031 pcs Pepa Raraunga R46KN410000N2M.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 560V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 275V
Te manawanui ±20% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 1.043" L x 0.394" W (26.50mm x 10.00mm) Raupapa R46
Ratonga X2 Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa 399-5466
46KN410000N2M
Tae Mahi -40°C ~ 110°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks
Te Whakahaere Arataki 0.886" (22.50mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.732" (18.60mm) Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric Polypropylene (PP), Metallized Whakaahuatanga Taipitopito 1µF Film Capacitor 275V 560V Polypropylene (PP), Metallized Radial
Te kaha 1µF Nga tono EMI, RFI Suppression