R46KN333045N0K
KEMETKEMET
R46KN333045N0K Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: R46KN333045N0K
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP FILM 0.33UF 10% 560VDC RAD
Ngā Rauemi: R46KN333045N0K.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o R46KN333045N0K
Tau Wae R46KN333045N0K Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP FILM 0.33UF 10% 560VDC RAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 256608 pcs Pepa Raraunga R46KN333045N0K.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 560V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 275V
Te manawanui ±10% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 1.043" L x 0.236" W (26.50mm x 6.00mm) Raupapa R46
Ratonga X2 Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa 399-11832
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Te Tae Kaituku Taeke 17 Weeks
Te Whakahaere Arataki 0.886" (22.50mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.594" (15.10mm) Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric Polypropylene (PP), Metallized Whakaahuatanga Taipitopito 0.33µF Film Capacitor 275V 560V Polypropylene (PP), Metallized Radial
Te kaha 0.33µF Nga tono EMI, RFI Suppression