R46KI25600001M
KEMETKEMET
R46KI25600001M Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: R46KI25600001M
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP FILM 0.056UF 20% 560VDC RAD
Ngā Rauemi: R46KI25600001M.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o R46KI25600001M
Tau Wae R46KI25600001M Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP FILM 0.056UF 20% 560VDC RAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 554730 pcs Pepa Raraunga R46KI25600001M.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 560V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 275V
Te manawanui ±20% Whakamutunga PC Pins
Raupapa R46 Ratonga X2
Packaging Bulk Paa / Case Radial
Ētahi Ingoa 399-6796 Tae Mahi -40°C ~ 110°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable
Te Tae Kaituku Taeke 21 Weeks Te Whakahaere Arataki 0.591" (15.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga - Rauemi Dielectric Polypropylene (PP), Metallized
Whakaahuatanga Taipitopito 0.056µF Film Capacitor 275V 560V Polypropylene (PP), Metallized Radial Te kaha 0.056µF