R46KF310000M1K
KEMETKEMET
R46KF310000M1K Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: R46KF310000M1K
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP FILM 0.1UF 10% 560VDC RADIAL
Ngā Rauemi: R46KF310000M1K.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o R46KF310000M1K
Tau Wae R46KF310000M1K Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP FILM 0.1UF 10% 560VDC RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 306646 pcs Pepa Raraunga R46KF310000M1K.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 560V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 275V
Te manawanui ±10% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 0.512" L x 0.236" W (13.00mm x 6.00mm) Raupapa R46
Ratonga X2 Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa 399-5990
46KF310000M1K
Tae Mahi -40°C ~ 110°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Te Tae Kaituku Taeke 28 Weeks
Te Whakahaere Arataki 0.394" (10.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.476" (12.10mm) Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric Polypropylene (PP), Metallized Whakaahuatanga Taipitopito 0.1µF Film Capacitor 275V 560V Polypropylene (PP), Metallized Radial
Te kaha 0.1µF Nga tono EMI, RFI Suppression