R463R433040M2K
KEMETKEMET
R463R433040M2K Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: R463R433040M2K
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP FILM 3.3UF 10% 630VDC RAD
Ngā Rauemi: R463R433040M2K.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o R463R433040M2K
Tau Wae R463R433040M2K Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP FILM 3.3UF 10% 630VDC RAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 67331 pcs Pepa Raraunga R463R433040M2K.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 630V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 310V
Te manawanui ±10% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 1.260" L x 0.709" W (32.00mm x 18.00mm) Raupapa R46
Ratonga X2 Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa 399-13730
Tae Mahi -40°C ~ 110°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Te Tae Kaituku Taeke 25 Weeks
Te Whakahaere Arataki 1.083" (27.50mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 1.303" (33.10mm) Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric Polypropylene (PP), Metallized Whakaahuatanga Taipitopito 3.3µF Film Capacitor 310V 630V Polypropylene (PP), Metallized Radial
Te kaha 3.3µF Nga tono EMI, RFI Suppression