R463F310050M1M
KEMETKEMET
R463F310050M1M Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: R463F310050M1M
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP FILM 0.1UF 20% 630VDC RADIAL
Ngā Rauemi: R463F310050M1M.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o R463F310050M1M
Tau Wae R463F310050M1M Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP FILM 0.1UF 20% 630VDC RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 401027 pcs Pepa Raraunga R463F310050M1M.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 630V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 310V
Te manawanui ±20% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 0.512" L x 0.236" W (13.00mm x 6.00mm) Raupapa R46
Ratonga X2 Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa 399-12423
463F310050M1M
Tae Mahi -40°C ~ 110°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Te Tae Kaituku Taeke 24 Weeks
Te Whakahaere Arataki 0.394" (10.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.476" (12.10mm) Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric Polypropylene (PP), Metallized Whakaahuatanga Taipitopito 0.1µF Film Capacitor 310V 630V Polypropylene (PP), Metallized Radial
Te kaha 0.1µF Nga tono EMI, RFI Suppression