R413R32200000M
KEMETKEMET
R413R32200000M Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: R413R32200000M
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP FILM 0.22UF 20% 1KVDC RADIAL
Ngā Rauemi: R413R32200000M.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o R413R32200000M
Tau Wae R413R32200000M Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP FILM 0.22UF 20% 1KVDC RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 79883 pcs Pepa Raraunga R413R32200000M.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 1000V (1kV) Whakaaetanga Ngaohiko - AC 300V
Te manawanui ±20% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 1.260" L x 0.512" W (32.00mm x 13.00mm) Raupapa R41
Ratonga AEC-Q200, X1, Y2 Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa 399-13443
Tae Mahi -40°C ~ 110°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Te Tae Kaituku Taeke 23 Weeks
Te Whakahaere Arataki 1.083" (27.50mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.866" (22.00mm) Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric Polypropylene (PP), Metallized Whakaahuatanga Taipitopito 0.22µF Film Capacitor 300V 1000V (1kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial
Te kaha 0.22µF Nga tono Automotive; EMI, RFI Suppression