R413F16800000K
KEMETKEMET
R413F16800000K Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: R413F16800000K
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP FILM 6800PF 10% 1KVDC RADIAL
Ngā Rauemi:
  • Karere
Ngā whakaaturanga o R413F16800000K
Tau Wae R413F16800000K Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP FILM 6800PF 10% 1KVDC RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 355556 pcs Pepa Raraunga
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 1000V (1kV) Whakaaetanga Ngaohiko - AC 300V
Te manawanui ±10% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 0.512" L x 0.236" W (13.00mm x 6.00mm) Raupapa R41
Ratonga AEC-Q200, X1, Y2 Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa 399-5979
413F16800000K
Tae Mahi -40°C ~ 110°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Te Tae Kaituku Taeke 24 Weeks
Te Whakahaere Arataki 0.394" (10.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.476" (12.10mm) Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric Polypropylene (PP), Metallized Whakaahuatanga Taipitopito 6800pF Film Capacitor 300V 1000V (1kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial
Te kaha 6800pF Nga tono Automotive; EMI, RFI Suppression