R413F11004000M
KEMETKEMET
R413F11004000M Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: R413F11004000M
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP FILM 1000PF 20% 1KVDC RADIAL
Ngā Rauemi: R413F11004000M.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o R413F11004000M
Tau Wae R413F11004000M Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP FILM 1000PF 20% 1KVDC RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 537572 pcs Pepa Raraunga R413F11004000M.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 1000V (1kV) Whakaaetanga Ngaohiko - AC 300V
Te manawanui ±20% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 0.512" L x 0.157" W (13.00mm x 4.00mm) Raupapa R41
Ratonga AEC-Q200, X1, Y2 Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa 399-12663
413F11004000M
Tae Mahi -40°C ~ 110°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Te Tae Kaituku Taeke 21 Weeks
Te Whakahaere Arataki 0.394" (10.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.358" (9.10mm) Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric Polypropylene (PP), Metallized Whakaahuatanga Taipitopito 1000pF Film Capacitor 300V 1000V (1kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial
Te kaha 1000pF Nga tono Automotive; EMI, RFI Suppression