PYR7511-47
KEMETKEMET
PYR7511-47 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PYR7511-47
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua RES CAP BLEEDER 47K OHM 5% 13W
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PYR7511-47
Tau Wae PYR7511-47 Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga RES CAP BLEEDER 47K OHM 5% 13W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 22898 pcs Pepa Raraunga
Momo Bleeder, Capacitor Te manawanui ±5%
Te Tae Tema - Raupapa PYR
Tuhinga 47 kOhms Mana (Watts) 13W
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 399-11541
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Capacitor, 32mm Pitch
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito 47 kOhms ±5% 13W Bleeder, Capacitor Specialized Resistor Wirewound Capacitor, 32mm Pitch