PMR205AC6470M220R30
KEMETKEMET
KEMET
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PMR205AC6470M220R30
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua FILTER RC 220 OHM/0.47UF TH
Ngā Rauemi: PMR205AC6470M220R30.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PMR205AC6470M220R30
Tau Wae PMR205AC6470M220R30 Kaihanga KEMET
He Rahinga Kei te wātea 39754 pcs Pepa Raraunga PMR205AC6470M220R30.pdf
Putanga - Kua tohua 125VAC Ngā uara R = 220 Ohms, C = 0.47µF
Momo Low Pass Hangarau RC
Rahi / Rahi 0.945" L x 0.299" W (24.00mm x 7.60mm) Raupapa PMR205
Resist - Channel (Ohms) 220 Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa Q8761782
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Te maha o nga pouaka 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 35 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei 0.551" (14.00mm) Whakarite Tae 1st
Tiaki ESD No Whakaahuatanga Taipitopito RC EMI Filter 1st Order Low Pass 1 Channel R = 220 Ohms, C = 0.47µF Radial