PHE448SB3220JR06
KEMETKEMET
PHE448SB3220JR06 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PHE448SB3220JR06
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP FILM 220PF 5% 2KVDC RADIAL
Ngā Rauemi: PHE448SB3220JR06.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PHE448SB3220JR06
Tau Wae PHE448SB3220JR06 Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP FILM 220PF 5% 2KVDC RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 149041 pcs Pepa Raraunga PHE448SB3220JR06.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 2000V (2kV) Whakaaetanga Ngaohiko - AC 700V
Te manawanui ±5% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 0.709" L x 0.217" W (18.00mm x 5.50mm) Raupapa PHE448
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa 399-11464
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Te Tae Kaituku Taeke 26 Weeks
Te Whakahaere Arataki 0.591" (15.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.413" (10.50mm) Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric Polypropylene (PP) Whakaahuatanga Taipitopito 220pF Film Capacitor 700V 2000V (2kV) Polypropylene (PP) Radial
Te kaha 220pF Nga tono General Purpose