PEH169PA4100QB2
KEMETKEMET
PEH169PA4100QB2 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PEH169PA4100QB2
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 1000UF 100VDC SCREW
Ngā Rauemi: PEH169PA4100QB2.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PEH169PA4100QB2
Tau Wae PEH169PA4100QB2 Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP ALUM 1000UF 100VDC SCREW Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 6837 pcs Pepa Raraunga PEH169PA4100QB2.pdf
Putanga - Kua tohua 100V Te manawanui -10%, +30%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 1.378" Dia (35.00mm)
Raupapa PEH169 Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can - Screw Terminals Ētahi Ingoa 399-12296
A472GC102Q100A
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Chassis Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 15 Weeks
Life @ Temp. 7000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.512" (13.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 2.047" (52.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 110 mOhm @ 100Hz Whakaahuatanga Taipitopito 1000µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 110 mOhm @ 100Hz 7000 Hrs @ 105°C
Te kaha 1000µF Nga tono General Purpose