PEG130MH3900QL1
KEMETKEMET
PEG130MH3900QL1 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PEG130MH3900QL1
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 900UF 63V AXIAL
Ngā Rauemi: 1.PEG130MH3900QL1.pdf2.PEG130MH3900QL1.pdf3.PEG130MH3900QL1.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PEG130MH3900QL1
Tau Wae PEG130MH3900QL1 Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP ALUM 900UF 63V AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Putanga - Kua tohua 63V Te manawanui -10%, +30%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.787" Dia x 1.142" L (20.00mm x 29.00mm)
Raupapa PEG130 Ripple Current @ Low Frequency 1.06A @ 100Hz
Ratonga - Ko te poari Polar
Packaging Bulk Paa / Case Axial, Can
Ētahi Ingoa 399-11638 Tae Mahi -40°C ~ 105°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 54 Weeks Life @ Temp. 37000 Hrs @ 105°C
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 94 mOhm @ 100Hz
Whakaahuatanga Taipitopito 900µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Axial, Can 94 mOhm @ 100Hz 37000 Hrs @ 105°C Te kaha 900µF