PEG124YJ2330QL1
KEMETKEMET
PEG124YJ2330QL1 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PEG124YJ2330QL1
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 33UF 450V AXIAL
Ngā Rauemi: 1.PEG124YJ2330QL1.pdf2.PEG124YJ2330QL1.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PEG124YJ2330QL1
Tau Wae PEG124YJ2330QL1 Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP ALUM 33UF 450V AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 24074 pcs Pepa Raraunga 1.PEG124YJ2330QL1.pdf2.PEG124YJ2330QL1.pdf
Putanga - Kua tohua 450V Te manawanui -10%, +30%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.787" Dia x 1.457" L (20.00mm x 37.00mm)
Raupapa PEG124 Ripple Current @ Low Frequency 306mA @ 100Hz
Ratonga - Ko te poari Polar
Packaging Bulk Paa / Case Axial, Can
Ētahi Ingoa 399-7566
A142MP330Q450A
Tae Mahi -40°C ~ 105°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 54 Weeks Life @ Temp. 22000 Hrs @ 105°C
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 1.6 Ohm
Whakaahuatanga Taipitopito 33µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Axial, Can 1.6 Ohm 22000 Hrs @ 105°C Te kaha 33µF