P409CP104M275AH331
KEMETKEMET
P409CP104M275AH331 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: P409CP104M275AH331
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua FILTER RC 330 OHM/0.1UF TH
Ngā Rauemi: P409CP104M275AH331.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o P409CP104M275AH331
Tau Wae P409CP104M275AH331 Kaihanga KEMET
He Rahinga Kei te wātea 76489 pcs Pepa Raraunga P409CP104M275AH331.pdf
Putanga - Kua tohua 275VAC Ngā uara R = 330 Ohms, C = 0.1µF
Momo Low Pass Hangarau RC
Rahi / Rahi 0.945" L x 0.445" W (24.00mm x 11.30mm) Raupapa P409
Resist - Channel (Ohms) 330 Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa 399-12030
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Te maha o nga pouaka 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 35 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei 0.650" (16.50mm) Whakarite Tae 1st
Tiaki ESD No Whakaahuatanga Taipitopito RC EMI Filter 1st Order Low Pass 1 Channel R = 330 Ohms, C = 0.1µF Radial