OHD3-100M
KEMETKEMET
OHD3-100M Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: OHD3-100M
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua SENSTHERMOHD3 100C 6W MAKE
Ngā Rauemi: OHD3-100M.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o OHD3-100M
Tau Wae OHD3-100M Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga SENSTHERMOHD3 100C 6W MAKE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 22907 pcs Pepa Raraunga OHD3-100M.pdf
Te manawanui ±9°F (±5°C) Kāhua Whakamutunga Solder Lug
Te Huringa Tae 212°F (100°C) Nga huringa huri -
Raupapa OHD™ Thermal Guard Tautuhi Tae 194°F (90°C)
Paa / Case Module Ētahi Ingoa 399-12159
Momo Tae Chassis Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakatauranga onamata - DC 0.3A (100V) Whakatauranga onamata - AC 0.3A (100V)